Mayıs 19, 2015

Ömer 1 Yaşında

Emre'nin kardeşi 1 yaşında :) Emrenin deyimiyle artık onun da bir yaşı var :) Sanırım büyüyorlar , hemde çok hızlı ve ben hayat koşturmacasında onlara yetişemiyorum sanki.

Neyse duygusala bağlamak yok :) Doumgünümüzden birkaç kare. Veeee pastamız.Nasıl olmuş ?? Epey uğraştım ama deydi :)6 yorum:

 1. Canım yeni yaşınız kutlu olsun.
  O pasta nasıl bir sanat eseri bayıldım:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. canım çok çok teşekkürler :) evet gerçekten de güzel oldu pastamız :) eee ilk doğumgünümüz :)

   Sil
 2. Maşallah ! zaman hızlı geçiyor sanki ama birde büyütene sormalı dimi? :) Allah nice güzel günlerini , yaşlarını göstersin. Sağlık, sıhhat, mutlukla yaşasın! Pasta bu arada çok güzel olmuş. Ellerine sağlık :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkürler, gerçekten zaman bana da hızlı geçti bu kez :) sanırım ikinci de böyle oluyor, ikisinin peşinde koşarken nasıl eçtiini anlamıyor insan :)

   Sil
 3. O pastayı sizin yaptığınızı okumasam, bayaa işinin ehli bir pastaneden alındığını düşünürdüm. Elinize sağlık gerçekten güzel ötesi olmuş. Bu arada evlatlarınızında hayırlı birer insan olmalarını dilerim, Allah analı babalı büyümelerini nasip etsin inşallah.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim :) eh işte yapmaya çalışıyorum kendi çapımda diyelim :) Allah hepimizin evlatlarını korusun inşallah .

   Sil

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı